Jesteś tutaj: atfinanse.pl > Kredyty > Kredyt bez wychodzenia z domu

Kredyt bez wychodzenia z domu

Postęp technologiczny i rozwój światowej gospodarki znajdują swoje odzwierciedlenie także w tradycyjnych usługach, takich jak na przykład bankowość. Obecnie bez wychodzenia z domu można założyć rachunek osobisty, utworzyć konto oszczędnościowe, wybrać najlepszą lokatę, czy chociażby opłacić comiesięczne rachunki i inne zobowiązania finansowe.
Od pewnego czasu banki oraz liczne instytucje finansowe i doradcze, proponują swoim klientom obsługę w systemie internetowym, także w zakresie pozyskiwania kredytów i pożyczek nawet na bardzo wysokie kwoty. W niezwykle krótkim czasie można uzyskać pełen dostęp do różnych wariantów kredytowych, a przy wyborze odpowiedniej firmy, można takie zestawienie otrzymać na prywatne konto mailowe. Wykorzystując specjalne arkusze kontaktowe o każdej porze dnia i nocy można składać zapytania dotyczące wielu produktów finansowych takich jak kredyty, pożyczki, lokaty, konta oszczędnościowe i wiele innych.
Jeszcze kilka lat temu tego typu usługi stanowiły nowość na naszym rynku, a sprawdzony w sieci kredyt i tak wymagał osobistej wizyty w określonej placówce, w celu dostarczenie niezbędnej przy procedurach kredytowych dokumentacji. Dziś wizyta w banku stanowi całkowicie zbędny element, ponieważ wszystkie etapy związane z udzieleniem kredytu lub pożyczki dokonywane są przy wykorzystaniu internetowego łącza, czasami dokumenty przesyłane są firmą kurierską, jednak kontakt doradcy z klientem jest tu ograniczony do absolutnego minimum. Teoretycznie ma to być doskonałym rozwiązaniem dla zapracowanych osób, które nie mają zbyt dużo wolnego czasu, który mogą spędzić na poszukiwaniu odpowiedniego dla siebie kredytu. Niestety forma ta, w dalszym ciągu znajduje się poza zasięgiem osób starszych, które z trudem zdobywają się na zaufanie do nowych technologii i form obsługi klienta.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.